Warning: Use of undefined constant minor - assumed 'minor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /nfsmnt/hosting1_1/4/1/41441a21-f698-4dee-9e20-ed626a7a0e30/virta.sk/sub/doskola/wp-config.php on line 6
DOŠkola a učiteľ v malom meste - DO Škola

DOŠkola a učiteľ v malom meste

Povolanie učiteľa je vlastne jedna súvislá šnúra výziev, ktoré ako pedagóg zdolávate.

Za každou takouto výzvou vo Vás zostáva nová vedomosť a nová skúsenosť. Dajte týmto skúsenostiam priestor a nájdite si žiakov a študentov, ktorí ju ocenia! Vďaka projektu DOŠkola môžete doučovať žiakov z ktoréhokoľvek kúta sveta.

Pripravte si svoj špecializovaný program a dajte o ňom vedieť nám, aj ľuďom. Určite sa nájdu rodičia a žiaci s touto špecifickou potrebou.

 

Zaregistrujte sa už dnes, nič Vás to nestojí.

regme

Pridaj komentár