Warning: Use of undefined constant minor - assumed 'minor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /nfsmnt/hosting1_1/4/1/41441a21-f698-4dee-9e20-ed626a7a0e30/virta.sk/sub/doskola/wp-config.php on line 6
Jednoducho začať a ľahšie riešiť svoje potreby - DO Škola

Jednoducho začať a ľahšie riešiť svoje potreby

Práca znamená pláca, povolanie síce tiež, ale s tou plácou to nebýva také ružové. Určite nie ak sa pozrieme na pomer vynaloženého úsilia voči príjmom. Napriek tomu ste ako učiteľ motivovaní postaviť sa pred deti a posunúť ich bližšie k schopnosti žiť a uplatniť sa v živote.

Vďaka tomuto nastaveniu máte kapitál. Kapitál vo vedomostiach, v poznaní žiakov a v schopnosti učiť.

Ako dobre ho viete využiť?

Doučovanie je riešenie, no má svoje limity. Najmä v kapacite žiakov, ktorých dokážete doučovať. Práve preto sme rozbehli projekt DOŠkola, ktorý Vám umožní zvládnuť viac doučovaní, s lepším prehľadom a vyšším komfortom.

Základné služby je bezplatné, preto neváhajte a zapojte sa do projektu. Je pre Vás.

regme

 

Pridaj komentár