Moderné doučovanie je dostupnejšie

Učiteľ a žiak si môžu a nemusia „sadnúť“. Ak sa už potrebuje Vaše dieťa doučovať, hľadáte toho najlepšieho doučujúceho. Takého, ktorý dieťa naučí, ale aj nadchne a povzbudí.

Spomeňte si na svoje roky v laviciach, o čo ťažšie bolo učiť sa a zároveň bojovať s odporom voči učiteľovi? A ako ľahko sa učilo na hodiny k obľúbenému učiteľovi…

Nuž nájsť ideálneho učiteľa nie je ľahké. Ak nástojíte na kvalite, musíte sa zmieriť s komplikáciami, napríklad vo forme vzdialenosti kam treba dieťa dopraviť, s termínmi, ktoré má doučujúci voľné a s ďalšími okolnosťami, ktoré vedia život riadne skomplikovať.

Otvorený projekt DOŠkola pomáha preniesť doučujúcim časť doučovania do digitálneho priestoru. Vďaka tomu vedia zapojení učitelia lepšie organizovať svoj čas, distribuovať materiály v modernej podobe, hodnotiť prácu prehľadne a dostupne aj Vám a napríklad dokážu vzdelávať aj žiakov na druhej strane Slovenska.

Uľaví sa tak nielen im a deťom, ale aj Vám.

 

Povedzte Vášmu doučujúcemu o našom projekte!

viac

Pridaj komentár