Predaj a nákup doučovania cez eShop

Milí učitelia, doučujúci,
vďaka skúsenostiam, ktoré sme nazbierali v pilotnej prevádzke a vďaka laborovaniu nad katalógom školení sa nám podarilo vyskladať prehľadný a funkčný eShop na doučovanie.

Jeho model fungovania popisuje nasledujúci diagram. Čo je však dôležité, za inzerovanie svojich služieb v tomto eShope nebudete nič platiť. Jedinou podmienkou je zvládnutie vstupnej diagnostiky a uzavretie zmluvného vzťahu.

eShop
Schéma fungovania DOŠkola eShop

eShop je pripravený, napĺňať ho začneme po uzavretí známok v tomto školskom roku tak, aby sme už v auguste 2016 mohli ponúknuť doučovacie programy DOŠkoly záujemcom, ktorých ratolesti nastupujú na osemročné gymnáziá.

Dúfame, že tento formát s nulovou investíciou a minimálnymi bariérami pre vstup, bude pre Vás príjemný a zapojíte sa.

Držíme Vám palce pri finišovaní v tomto školskom roku a tešíme sa na spoluprácu v tom budúcom.

Andrej Stančík a tím DOŠkola

  2 comments for “Predaj a nákup doučovania cez eShop

 1. Darina Havrlentová
  17. mája 2016 at 8:46

  Rada by som poslala nejaké materiály. Teda aj som skúsila poslať, ale nedostala som odpoveď, či je to dobré, či môžem ďalej posielať.
  Žiadna spätná väzba.

  • Andrej
   17. mája 2016 at 8:57

   Dobrý deň, občas sa naše maily dostávajú do spamu, preto sa niekedy stáva, že odpoveď nedorazí. Vaša prezentácia je výborná a je úplne ideálna pre tento typ vzdelávania. Posielajte ďalšie, určite si už dáme pozor na overenie odpovede.
   Ďakujeme za spoluprácu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a zlý dojem. Už sa to nebude opakovať.
   Pekný deň prajeme

Pridaj komentár