Produkčná fáza projektu

S prvými jarnými dňami sa zmenila štruktúra aktivít na našom pilotnom projekte. Veľká časť nášho úsilia sa presunula na výrobu a úpravu obsahu doučovacích kurzov pre skupinu odhodlaných učiteľov. Možno aj preto sa trocha utlmila publicita projektu.

V každom prípade usilovne pracujeme. Obsah, ktorý dostávame meníme, hľadáme k nemu nové a inovačné prístupy, ako ho čo najlepšie premeniť na účinný digitálny vzdelávací obsah. Tento proces si už vyžiadal štruktúrovaný proces mapovania kompetencií a vytvorenie kompetenčných centier. Možno Vás zaujme, že kompetenčné centrá sú otvorené pre všetkých záujemcov.

Ak si nájdete chvíľku času, skúste nám poslať akýkoľvek obsah, ktorý by ste radi mali vo svojom kurze, kľudne na mail prilohy@doskola.sk. Čím skôr ich pošlete, tým rýchlejšie Vám ich spracujeme.

Prajem pekný jarný týždeň

Pridaj komentár