Vyhľadávanie kurzov – štruktúra taxonómie

Pokračujeme v budovaní katalógu kurzov. Už tušíme, ako bude vyzerať zobrazenie kurzov, vieme ako ich štruktúrovať.

Dnes Vám chceme predstaviť koncepciu toho, ako vyskladáme informácie o kurze v pozadí vyhľadávacieho nástroja. Dobre premyslený spôsob nám umožní zodpovedať všetky otázky záujemcov o kurz, umožní im rýchly výber správneho kurzu pre vytvorenie takzvanej transakcie – teda objednávky Vášho kurzu.

Bez-názvu-2Kliknite si na obrázok a pozrite sa čo všetko budeme chcieť vedieť pri zápise kurzu do katalógu. Tento postup nebude prehnane zložitý, pomôžeme Vám výberom z možností a sadami kontrolných otázok.

Ak však máte akékoľvek nápady na vylepšenie tejto štruktúry, nech sa páči, budeme sa tešiť na komentáre.

Náhľad na katalóg: linka

Článok o katalógu kurzov: linka

  2 comments for “Vyhľadávanie kurzov – štruktúra taxonómie

 1. Renata
  16. marca 2016 at 21:00

  Dobrý deň,

  ďakujem za upozornenie na video. Pozrela som si ho a už mám v mojich kurzoch zopár námetov na dané témy z matematiky a slovenského jazyka pre ISCED1. Dajú sa Vám pozrieť si ich? Dá sa z nich spraviť napríklad DO cvičenie?
  Teším sa na spoluprácu, s pozdravom, želám pekný deň, Renáta Titková.

  • Andrej
   16. marca 2016 at 22:06

   Samozrejeme, fungujú a dajú sa požiť. Skúsime sa na ne pozrieť z pohľadu využitia systému a skúsime ich dať do užitočnejšej formy. Ďakujeme!

Pridaj komentár